Yönetim Kurulu 2015-2016

ECZ.NAMAN MIZRAK
ECZ.NAMAN MIZRAK
Başkan

 1959 YILI AĞRI DOĞUMLUYUM. İLKÖĞRETİMİ 15 NİSAN İLK OKULU, ORTA VE LİSE EĞİTİMİNİ İSTANBUL VEFA ERKEK LİSESİNDE BİTİRDİM, ANKARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİNİ 1984 YILINDA BİTİRDİM. SERBEST ECZACILIK MESLEĞİNE BAŞLADIM. 38. BÖLGE VAN-BİTLİS- HAKKARİ ECZACI ODASI KURUCU ÜYESİ OLARAK SAYMANLIK, GENEL SEKRETERLİK VE BAŞLANLIĞINI YAPTIM.21.09.2014 TARİHİNDE YAPILAN KONGREDEN SONRA YENİDEN ODA BAŞKANLIĞI GÖREVİNE SEÇİLDİM. AYRICA VAN’DA BULUNAN SOSYAL AMAÇLI VAN-DER (VAN YOKSULLUKLA MÜCADELE VE SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA DERNEĞİ ) YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ İLE VAN EĞİTİM DERNEĞİ DENETLEME KURULU ÜYELİĞİNİDE AKTİF OLARAK DEVAM ETMEKTEYİM.


Fikret BARANSEL
Fikret BARANSEL
Genel Sekreter

 İLK VE ORTA ÖĞRETİMİNİ VAN CUMHURİYET İLK ÖĞRETİM OKULU, LİSE EĞİTİMİNİ MALATYA FEN LİSESİ, ECZACILIK EĞİTİMİNİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ'NDE TAMAMLAMIŞTIR. 2013 YILINDA YAPILMIŞ OLAN 38. BÖLGE VAN ECZACI ODASI OLAĞAN SEÇİMLİ GENEL KURULUNDAN BU YANA ODA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, ODA BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDU. HALEN VAN ECZACI ODASI GENEL SEKRETERLİĞİ VE VAN BÜYÜKŞEHİR KENT KONSEYİ BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİ DEVAM ETMEKTEDİR.


Oktay GÜVENER
Oktay GÜVENER
Sayman

 1974 YILINDA HAKKARİ/YÜKSEKOVA'DA DOĞDUM. İLK ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ YÜKSEKOVA'DA TAMAMLADIM. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ'N,DEN 1996 YILINDA MEZUN OLDUM. ECZACI ODAMIZDA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ,GENEL SEKRETERLİK, HAYSİYET DİVANI ÜYELİĞİ VE SAYMANLIK GÖREVLERİNDE BULUNDUM. EVLİ, İKİ ÇOCUK SAHİBİYİM.


ECZ.SEMRA KARTAL
ECZ.SEMRA KARTAL
Üye

  13.12.1952 IĞDIR DOĞUMLUYUM ORTA ÖĞRENİMİMİ IĞDIR’DA TAMAMLADIM. 1974 YILINDA ESKİŞEHİR İ.T.İ. ECZACILIK FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM. SERBEST ÇALIŞMAKTAYIM VAN ECZACILAR ODASINDA 4 DÖNEM GÖREV YAPTIM VE HALEN BU GÖREVDE DEVAM ETMEKTEYİM. EVLİ 2 ÇOCUK VE 1 TORUN SAHİBİYİM.


ŞEYLA KORKUT
ŞEYLA KORKUT
Üye

  1984 YILI HAKKARİ DOĞUMLUYUM. İLKOKULU HAKKARİ’DE, ORTA OKULU VANGÖLÜ ANADOLU LİSESİNDE, LİSEYİ DİYARBAKIR CUMHURİYET FEN LİSESİNDE TAMALADIM. 2009 YILINDA MARMARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM. 2009- 2010 YILLARI ARASINDA VAN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ BÜNYESİNDE ECZACILIK YAPTIM. 2010 YILININ SONUNDA DA SERBEST ECZACILIĞA BAŞLADIM. HALA SERBEST ECZACILIĞA DEVAM ETMEKTEYİM.


Denetleme Kurulu 2015-2016

ECZ.ESRA KÜÇÜK
ECZ.ESRA KÜÇÜK
Başkan

  15.08.1984 TARİHİNDE ANKARA’DA DOĞDUM. İLK ORTA LİSE EĞİTİMİMİ ANKARA’DA TAMAMLADIM. 2002 YILINDA BAŞLADIĞIM ANKARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİNİ BİRİNCİLİKLE BİTİRDİM. 2006 YILINDA BERİ SERBEST ECZANE İŞLETMEKTEYİM. HALİ HAZIRDA DA YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ FARMASÖTİK BOTANİK BÖLÜMÜNDE YÜKSEK LİSANS YAPMAKTAYIM. EVLİ VE BİR ÇOCUK ANNESİYİM.


ECZ.FERİT SİNANOĞLU
ECZ.FERİT SİNANOĞLU
Üye

 ECZ.FERİT SİNANOĞLU 27.09.1982 BİTLİS AHLAT İLÇESİ AHLAT İLÇESİNDE DOĞDUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ AHLAT SELÇUKLU İLKÖĞRETİM OKULUNDA, LİSE EİĞİTİMİMİ İSE BİTLİS SELAHATTİN EYYÜBİ LİSESİNDE OKUDUM. MARMARA ÜNİERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ 2004 YILI MEZUNUYUM. BİTLİS İLİ AHLAT İLÇESİNDE SERBEST ECZACI OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.


ECZ.EVİN PULAT ESATOĞLU
ECZ.EVİN PULAT ESATOĞLU
Üye

  1983 YILINDA VAN'IN BAŞKALE İLÇESİNDE DOĞDUM.İLK,ORTA,LİSE ÖĞRENİMİNİ VAN'DA TAMAMLADIM.2002 YILINDA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ'NE YERLEŞMEYE HAK KAZANDIM.2006 YILINDA AYNI FAKÜLTEDEN MEZUN OLDUM.2006 DAN BU YANA EVİN ECZANESİ'NİN SAHİP VE MES'UL MÜDÜRÜYÜM.YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ FARMAKOLOJİ ANABİLİM DALI'NDA YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİYİM.EVLİ VE BİR ÇOCUK ANNESİYİM.İLANLAR